UF5305L-TN3-T-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
UF5305L-TN3-T-VB
JLCPCB Part #
C7524998
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 165nC@10V 2.95nF@25V 20mΩ@10V 305pF@25V 3V@250uA 50A 60V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS