PSMN030-150B-VB
MFR.Part #
PSMN030-150B-VB
JLCPCB Part #
C20755389
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 150V 160W 190pF 2.2nF 290pF 35mΩ@10V 38nC@10V 45A 4V、6V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS