PHB47NQ10T-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
PHB47NQ10T-VB
JLCPCB Part #
C47993760
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.3nF 100V 130pF 20mΩ@10V 3.1W 430pF 70A 70nC@10V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS