IPB45P03P4L-11-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPB45P03P4L-11-VB
JLCPCB Part #
C19711326
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.455nF 2.5V@250uA 250W 30V 4.55nF 56nC@4.5V、115nC@10V 570pF 75A 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V P-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS