NTPF100N60S5H-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
NTPF100N60S5H-VB
JLCPCB Part #
C22357042
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180W 3.4nF 31A 4.5V 4pF 600V 62nC@10V 80pF 90mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS