VBZE40P03
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
VBZE40P03
JLCPCB Part #
C700643
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.455nF 13nC@4.5V、15nC@10V 140W 145pF 180pF 18mΩ@10V、25mΩ@4.5V 30V 40A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS