NTLUS3A40PZTAG-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
NTLUS3A40PZTAG-VB
JLCPCB Part #
C7463542
Package
DFN2x2-6-EP
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.6nF 10A 20V 23nC@6V 3.3W 30mΩ@4.5V、40mΩ@2.5V 370pF 400mV 430pF P-Channel DFN2x2-6-EP MOSFETs ROHS