KMB7D0NP30QA-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
KMB7D0NP30QA-VB
JLCPCB Part #
C20755428
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-Channel + 1 P-Channel 18mΩ@10V、40mΩ@10V 2V 3.1W 30V 33pF、57pF 510pF、620pF 6.2nC@10V、18.5nC@10V 8A 95pF、115pF N-Channel + P-Channel SO-8 MOSFETs ROHS