IRLML0100TRPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRLML0100TRPBF-VB
JLCPCB Part #
C558171
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 13pF 190pF 2.5W 2.8V 22pF 240mΩ@10V 2A 5.2nC@10V N-Channel SOT-23(TO-236) MOSFETs ROHS