IRFR5410TRPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRFR5410TRPBF-VB
JLCPCB Part #
C6705282
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.055nF 100V 11.7nC@4.5V、23.2nC@10V 2.5V@250uA 2.5W 250mΩ@10V、280mΩ@4.5V 41pF 65pF 8.8A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS