IRFR1N60ATRPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRFR1N60ATRPBF-VB
JLCPCB Part #
C19711323
Package
TO-252
Description
1 N-channel 15nC@10V 2A 3.8Ω@10V 330pF 40pF 4V 60W 650V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS