IPD90P04P4-05-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD90P04P4-05-VB
JLCPCB Part #
C7429005
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.5V 136W 155nC@10V 40V 6.675nF 6.8mΩ@10V 852pF 855pF 90A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS