IPD50N10S3L-16-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD50N10S3L-16-VB
JLCPCB Part #
C7428998
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 160nC@10V 176W 205pF 4V 4nF 565pF 8.5mΩ@10V 85A N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS