IPD15N06S2L-64-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPD15N06S2L-64-VB
JLCPCB Part #
C7494455
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 11nC@10V 140pF 25mΩ@10V 3V 3W 45A 60V 60pF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS