IAUC100N10S5L040-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IAUC100N10S5L040-VB
JLCPCB Part #
C47993834
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105A 11nF 136W 225pF 3V@250uA 470pF 6mΩ@4.5V N-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS