FQU13N10-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQU13N10-VB
JLCPCB Part #
C709593
Package
TO-251
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 15A 1V 20nC@10V 61W 70pF 892pF TO-251 MOSFETs ROHS