IRFR5305TRLPBF-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IRFR5305TRLPBF-VB
JLCPCB Part #
C20626379
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 165nC@10V 2.5W 2.95nF 25mΩ@4.5V 305pF 380pF 3V 50A 60V P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS