FQP34N20-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQP34N20-VB
JLCPCB Part #
C693320
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V、13mΩ@4.5V 136W 325pF 3V 4.2nF 47nC@10V 570pF 60A 60V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS