FQD13N10L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FQD13N10L-VB
JLCPCB Part #
C879077
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 114mΩ@10V 120pF 15A 24nC@10V 3.5V 60pF 950pF 96W N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS