FDB045AN08A0-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
FDB045AN08A0-VB
JLCPCB Part #
C20626345
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.395nF 120A 3.33nF 370W 4.5V 53.5nC@10V 6mΩ@10V、10mΩ@4.5V 80V 95pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS