DMP4015SK3-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMP4015SK3-13-VB
JLCPCB Part #
C22389562
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.065nF 103nC@10V 136W 13mΩ@4.5V 2.5V 40V 6.675nF 855pF 90A P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS