DMN3030LSS-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMN3030LSS-13-VB
JLCPCB Part #
C18212618
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13A 15nC@10V 165pF 1V 30V 4.1W 73pF 800pF 8mΩ@10V、11mΩ@4.5V N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS