DMN3007LSS-13-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
DMN3007LSS-13-VB
JLCPCB Part #
C22389407
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10.2nC@5V 18A 195pF 2.8W 30V 3V 5mΩ@4.5V 820pF N-Channel SO-8 MOSFETs ROHS