IPW65R080CFD-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPW65R080CFD-VB
JLCPCB Part #
C22357245
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 220W 3.6nF 34A 4.5V 4pF 54nC@10V 650V 80mΩ@10V 80pF N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS