BUK763R4-30B-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BUK763R4-30B-VB
JLCPCB Part #
C20417597
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.725nF 123nC@4.5V 150A 171pF 2.5V 250W 3.2mΩ@4.5V 30V 6.201nF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS