IPB180N10S402ATMA1-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
IPB180N10S402ATMA1-VB
JLCPCB Part #
C47993819
Package
TO-263-7L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2mΩ@10V 100V 21pF 246pF 250A 300W 4.5V@250uA 60nC@10V 8.2nF N-Channel TO-263-7L MOSFETs ROHS