BSP110-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BSP110-VB
JLCPCB Part #
C724993
Package
SOT-223
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 110mΩ@10V 27nC@10V 3.3W 3V 5.3pF 5A N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS