BSC070N10NS3 G-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
BSC070N10NS3 G-VB
JLCPCB Part #
C7463913
Package
DFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 132pF 15nC@50V 20pF@50V 2V 30A 6.5nF@50V 6mΩ@10V 70W N-Channel DFN5x6-8 MOSFETs ROHS