AOB1100L-VB
Extended
Manufacturer
VBsemi Elec
MFR.Part #
AOB1100L-VB
JLCPCB Part #
C47994035
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 23mΩ@4.5V 250W 265pF 4V@250uA 6.55nF 665pF N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS