19N10L-TM3-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
19N10L-TM3-T
JLCPCB Part #
C84860
Package
TO-251(IPAK)
Description
1 N-channel 100V 100mΩ@10V 15.6A 4V 50W TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS