18N50L-TF1-T
MFR.Part #
18N50L-TF1-T
JLCPCB Part #
C5310397
Package
TO-220F1
Description
1 N-channel 18A 2.55nF 320mΩ@10V 40W 47pF@25V 4V 500V 70nC@10V TO-220F1 MOSFETs ROHS