10N65KL-TF3-T
MFR.Part #
10N65KL-TF3-T
JLCPCB Part #
C74166
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω@10V 1.7nF 10A 16pF 4.5V 50W 650V TO-220F MOSFETs ROHS