U74LVC2G17G
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
U74LVC2G17G
JLCPCB Part #
C7494902
Package
SOT-363
Description
-40℃~+125℃ 1.2V、1.9V、2.3V、2.4V、3.8V 1.65V~5.5V 10uA 2 24mA 24mA 300mV~700mV、400mV~1V、600mV~1.3V、1.1V~2V、1.4V~2.5V 300mV、400mV、450mV、550mV 5.4ns@3.3V,50pF 700mV~1.4V、1V~1.7V、1.3V~2.2V、1.9V~3.1V、2.2V~3.7V 74LVC SOT-363 Logic Gates ROHS