15NM70G-TF3-T
MFR.Part #
15NM70G-TF3-T
JLCPCB Part #
C19189343
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.064nF 15A 260W 37pF 4.5V@250uA 450mΩ@10V 543pF 700V 95nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS