15N65L-TF3-T
MFR.Part #
15N65L-TF3-T
JLCPCB Part #
C171563
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 155nC@10V 15A 2.6nF 22pF 260pF 4V 54W 650V 650mΩ@10V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS