10N70L-TF2-T
MFR.Part #
10N70L-TF2-T
JLCPCB Part #
C127031
Package
TO-220F2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω@10V 10A 200pF 4V 50W 50nC@10V 65pF 700V 890pF N-Channel TO-220F2 MOSFETs ROHS