12N60L-TF2-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
12N60L-TF2-T
JLCPCB Part #
C127033
Package
TO-220F2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 12A 270pF 35pF 4V 54W 54nC@10V 600V 800mΩ@10V N-Channel TO-220F2 MOSFETs ROHS