12N80L-TF3-T
MFR.Part #
12N80L-TF3-T
JLCPCB Part #
C5310386
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 12A 1Ω@10V 2.2nF 200pF 30pF 48W 5V 61nC@10V 800V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS