10N60L-TF1-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
10N60L-TF1-T
JLCPCB Part #
C484512
Package
TO-220F1
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.57nF 10A 166pF 24pF 4V 50W 57nC@10V 600V 750mΩ@10V N-Channel TO-220F1 MOSFETs ROHS