MGBR20L300CG
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
MGBR20L300CG
JLCPCB Part #
C487754
Package
TO-220F-1
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@300V 10A 300V 920mV@10A TO-220F-1 Schottky Diodes ROHS