WMZ11A-75S102MSP600B7-E5B
MFR.Part #
WMZ11A-75S102MSP600B7-E5B
JLCPCB Part #
C471533
Package
Plugin,P=5mm
Description
-10℃~+60℃ 1kΩ 265V 5mm 5mm ±20% 插件,P=5mm PTC Thermistors ROHS