RMC04024.99K1%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC04024.99K1%N
JLCPCB Part #
C269390
Package
0402
Description
4.99kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS