WLR-G07D471KPB6SPBB20-L
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
WLR-G07D471KPB6SPBB20-L
JLCPCB Part #
C472063
Package
Plugin,P=5mm
Description
158pF@1kHz 300V 385V 470V 56J 600A 775V 插件,P=5mm Varistors ROHS