RMC12062.32K1%N
MFR.Part #
RMC12062.32K1%N
JLCPCB Part #
C269615
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS