SQM5W24KJ(LP2)
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
SQM5W24KJ(LP2)
JLCPCB Part #
C5200532
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 5W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS