RSS2W270RJT/BA1
MFR.Part #
RSS2W270RJT/BA1
JLCPCB Part #
C5249431
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS