RMC120684.51%N
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RMC120684.51%N
JLCPCB Part #
C269630
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS