RSS2W1K2JT52
MFR.Part #
RSS2W1K2JT52
JLCPCB Part #
C5200474
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS