RN3WS270KFT/BA1
Extended
Manufacturer
TyoHM
MFR.Part #
RN3WS270KFT/BA1
JLCPCB Part #
C433554
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+125℃ 270kΩ 3W 500V Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS