RN1/2W470ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1/2W470ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385636
Description
350V 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS